Czym jest Co-working?

Coworking w kilku słowach to możliwość indywidualnej lub wspólnej pracy w wynajętym pomieszczeniu, w komfortowych warunkach z dostępem do wszystkich potrzebnych urządzeń biurowych. Praca w jednej przestrzeni biurowej osób, których branże niekoniecznie łączą się ze sobą. Przy jednym biurku może pracować grafik komputerowy i bloger, przy drugim tłumacz z fotografem, a przy trzecim grupa architektów. Można pracować spokojnie, ale nie samotnie.

O nas

Co-working Rynek 10 w Bielsku Białej to przestrzeń biurowa przyjazna pracy i spotkaniom biznesowym, ulokowana w samym centrum miasta w odrestaurowanej kamienicy z widokiem na starówkę.

W zależności od specyfiki Twojej firmy proponujemy w pełni wyposażone miejsca pracy w obszarze Open Space jak również wydzielone biuro prywatne dla 4 osób, które możesz wynająć wraz ze swoim zespołem.

Co-working Rynek 10 to coś więcej niż biurko do wynajęcia – to dobra atmosfera wśród kreatywnych ludzi oraz zapas świeżej kawy z lokalnej palarni WeCoffee.
Wierzymy, że nasza przestrzeń będzie dla Ciebie nie tylko miejscem pracy, ale przede wszystkim miejscem rozwoju. Prowadź swoją firmę dokładnie tak jak chcesz – z najlepszym adresem w mieście.

BETTER TOGETHER - CO-WORKINGRYNEK10

Potrzebujesz swojego miejsca do pracy? Kreatywnej przestrzeni?
Oferta Co-Working Rynek 10

MEGA SZYBKI INTERNET

DARMOWA KAWA, HERBATA I WODA

KABINA TELEFONICZNA

ZAMYKANA SZAFKA

ANEKS KUCHENNY

WIRTUALNE BIURO

DRUKARKA SKANER KSERO

SALKA KONFERENCYJNA

ŚWIETNA LOKALIZACJA

MOŻLIWOŚĆ PŁATNOŚCI KARTĄ

WINDA

DESIGNERSKA PRZESTRZEŃ

Salka konferencyjna

Konferencja, ważna prezentacja lub spotkanie z klientem? Wystarczy zarezerwować termin. Co-working Rynek 10 dysponuje salką konferencyjną o powierzchni 30 m 2 która bez problemu pomieści 10 osób. Posiadamy wszystkie niezbędne narzędzia do prezentacji, takie jak smart tv, tablica flipchart, wygodny stół konferencyjny oraz dostęp do szybkiego łącza światłowodowego.

Cennik

Wybierz najlepszą opcję dla siebie

Miesiąc

w Co-working Rynek 10

netto

500.00 

Karnet 10 wejść

w Co-working Rynek 10

netto

300.00 

Wirtualne biuro

w Co-working Rynek 10

netto

100.00 

Salka konferencyjna

godzina wynajęcia salki

netto

25.00 

Tydzień

w Co-working Rynek 10

netto

190.00 

3 dni

w Co-working Rynek 10

netto

130.00 

2 Dni

w Co-working Rynek 10

netto

90.00 

1 Dzień

w Co-working Rynek 10

netto

50.00 
Galeria